Toz-Mak Çevre Teknolojileri & Toz Kontrol Sistemleri

Toz İndirgeme Sistemleri (Dust Reduction System)

Hakkımızda

Gelişen teknoloji ve sanayileşme ile birlikte çevre kirliliği  dünyada olduğu gibi ülkemizde de önemli bir yer tutmaya başlamıştır.Çevre ve doğa sorunları da gün geçtikçe  çığ gibi büyümektedir.

Bununla birlikte Toz-Mak Çevre Teknolojileri olarak insan oğlunun en temel hakkının temiz bir çevre ve insan sağlığı düşüncesi temelinde çıktık yola...

Toz-Mak Çevre Teknolojileri  çevreye yayılan toz zerreciklerini önlemek ve insan sağlığını korumak amacıyla geliştirmiş olduğumuz  sistemdir.

KALİTE POLİTİKAMIZ

Toz-Mak Geliştirme Ekibi olarak, çevreyi ve tozlu ortamda çalışan insanların sağlığını korumak amaçlı imalat ve montajını yapmış olduğumuz  ‘TOZ İNDİRGEME SİSTEMİ’ni üretirken siz değerli müşterilerimiz ve çalışanların memnuniyeti bizim için en önemli unsur olarak belirledik.

Toz-Mak Toz indirgeme sistemlerinin kurucusu 15 yılı aşkın sektörün içinde yer almış ,bilgi ve tecrübesiyle  bir çok faaliyet ve gelişimin içinde bulunmuş ve firmasına geniş bir pazar payı sağlamıştır. Geniş müşteri ağı, zamanında teslimat, hızlı yedek parça temini, tecrübeli ve profesyonel kadrosuyla sizlere hizmetler sunmaktadır.