Toz-Mak Çevre Teknolojileri & Toz Kontrol Sistemleri

Toz İndirgeme Sistemleri (Dust Reduction System)

MOBİL,SABİT,ENDÜSTRİYEL FANLI,YÜKSEK BASINÇLI TOZ İNDİRGEME SİSTEMLERİ

 

TOZ-MAK Fan püskürtmeli Toz Kontrol Sistemi, yüksek güçlü türbin vantilatörü ile donatılmıştır , fanın hava çıkışındaki halkalarda mevcut olan 70-100 bar su püskürtme nozulları sayesinde uygulama alanına bağlı olarak 10-70 metre uzaklığa 40 mikron su püskürtebilmektedir. TOZ-MAK Mobil ve sabit ürünlerin tek ve çift fanlı toz bastırma sistemleri , malzeme yükleme , boşaltma, taşıma sahasında , çöp depolama alanlarında, agrega tesislerinde , taşocaklarında,geri dönüşüm tesislerinde, liman yükleme ve boşaltma bölgelerinde , malzeme stok bölgesindeki yığının rüzgarın etkisiyle çevreye yayılan tozun bastırılması için uygun toz bastırma sistemidir.  

Tek ve Çift Fanlı Toz Kontrol Sistemleri tozu bastırma için idealdir . Uzaktan kumanda özelliği ve su sisini büyük alanlara yayan otomatik salınım işlemi tüm fonksiyonlar için standarttır. Sistemlerdeki üniteler düşük güç tüketimi ve uygun su püskürtme mesafelerine sahip olacak şekilde tasarlanmıştır. Püskürtme işlemi, farklı uygulama gereksinimlerine uyacak şekilde ayarlanabilir. Fan Püskürtmeli Toz Kontrol Sisteminin yatay ve düşey hareketi, radyo frekansı kontrollü uzaktan kumandayla ile 3 km mesafeye kadar  otomatik  kumanda edilebilir . TOZ-MAK  Fan Püskürtmeli Toz Kontrol Sistemleri 25-50 mikron arası bir damla boyutu ile su sisi oluşturur. Ortalama damlacık boyutu 40 mikrondur. Bu ebatlarda su damlaları tozun indirgemesi  için idealdir.

Sistem istenilen bölgeye taşınabilmesi için mobil olarak tasarlanmıştır ,bunun yanı sıra sabit fanlı sistemlerimizde mevcuttur.. Müşterilerin talepleri doğrultusunda fan püskürtmeli mobil TOZ-MAK  Toz Bastırma üniteleri,istenilen bölgeye kolaylıkla taşımak için römork üzerine dizayn edilmektedir.Müşteri istek ve talepleri üzerine römork üzerine  jeneratör ve su deposu konulmaktadır.

TOZ-MAK YÜKSEK BASINÇLI AKSİYEL FANLI SİSLEME paylaşan: Serdar_Mat